Data

12 kwi 2024

Czas

All Day

III PodoEast – Lubelskie Forum Podologiczne

Zapraszamy serdecznie na trzecią edycję prestiżowej konferencji podologicznej – PodoEast, Lubelskie Forum Podologiczne! To wyjątkowe wydarzenie, które ponownie stawia Lublin jako centralny punkt spotkania dla pasjonatów podologii i wybitnych specjalistów z całej Polski.

Dołącz do nas w hotelu Arche Lublin, ul. Zamojska 30, aby wziąć udział w fascynujących wykładach i wymienić się cennymi doświadczeniami z praktykami podologii. Tym razem przygotowaliśmy dla Ciebie ekscytujący program:

  • Mgr Elżbieta Zielska z PodoEdukacja przedstawi temat “Nawracający problem – wrastający paznokieć. Jak unikać błędów w trakcie terapii.”
  • Mgr Piel. Elżbieta Szkiler omówi “Rany przewlekłe w obrębie stóp. Podstawy terapii.”
  • Mgr Anna Łuka z Tomorrow Labs przedstawi “Diagnostykę laboratoryjną i jej roli w różnicowaniu schorzeń podologicznych.”
  • Magdalena Sobolewska z Camillen60 podzieli się wskazówkami na temat “Jak polubić i zwiększyć sprzedaż w gabinecie podologicznym.”
  • Arkadiusz Jędras z Appodo zaprezentuje “Wykorzystanie aplikacji Appodo w terapii ruchem pacjenta.”
  • Rafał Mosur z AArkada zabierze nas w fascynujący świat “Sztuki ortonyksji – pokaz technik na żywo.”
  • Prelegent Kerpro/Swift przedstawi innowacyjną “Terapię brodawek wirusowych metodą Swift.”

Nie tylko dostaniesz dostęp do inspirujących wykładów, ale także będziesz miał okazję odwiedzić stoiska Partnerów konferencji, gdzie czekają na Ciebie najlepsze preparaty i narzędzia do pracy podologicznej. Na zakończenie czeka na Ciebie ekscytujący konkurs z nagrodami od naszych Partnerów.

Dzięki hojności Partnerów, w tym m.in. Podopharm, Aarkada Instytut Podologii, Camillen 60, Epione Podiatry, Kerpro, PodoEdukacja, Pracownia Fizjoterapii Ortopedycznej i Ortotyki Piotr Petrykowski, Tomorrow Labs, Appodo, Podolog24 oraz Hurtownia Kosmetyków Profesjonalnych Ricco Nails, cena biletu wynosi jedynie 489 zł.

Nie przegap tej unikalnej okazji! Dołącz do nas, uczestnicz w PodoEast i rozwijaj swoje umiejętności w świecie podologii. Zapraszamy do udziału!

Comments are closed.
Translate