PODOPHARM®

O FIRMIE
PODOPHARM Sp. z o.o. jest firmą założoną na początku 2014 roku. Naszą misją jest transfer innowacyjnych rozwiązań na potrzeby rozwoju podologii w kraju i na świecie. Dziedziny nauki zajmującą się szeroko pojętą problematyką chorób stóp. Siedziba firmy PODOPHARM® jest zlokalizowana w Kieleckim Parku Technologicznym w strefie technologiczno-laboratoryjnej OULU TECH. Dzięki obecności w Technoparku mamy możliwość łączyć sferę nauki ze sferą biznesu.
Najbardziej wymagającą grupą ludzi borykającą się z problemami stóp są diabetycy. Obecnie na świecie na chorobę cukrzycy choruje około 200 milionów ludzi. To niekorzystne zjawisko dynamicznie wzrasta. Prognozy są zatrważające. Cukrzyca stała się chorobą cywilizacyjną. Wychodząc naprzeciw temu zjawisku i potrzebom rynku tworzymy produkty i usługi, które przyczyniają się do zmniejszenia problemów ze stopami.

Linie produktowe

4

Innowacyjnych produktów

40

Uzyskane patenty

3

Nagrody i wyróżnienia

24

Dystrybucjana Świecie

20 krajów

Dystrybucjaw kraju

16 województw

DOŚWIADCZENIE

Wartościowym skarbem wśród naszych zasobów w firmie PODOPHARM® są wyjątkowi ludzie – doświadczeni profesjonaliści, którzy nieustannie poszukują innowacyjnych rozwiązań w tworzeniu najwyższej jakości produktów i usług w dziedzinie medycyny i kosmetologii. Nasi eksperci zdają sobie sprawę, że w dzisiejszym dynamicznym świecie konsumenci poszukują wyjątkowych i unikalnych rozwiązań. Dlatego koncentrują się na ciągłym doskonaleniu naszych produktów i usług, aby sprostać wymaganiom naszych klientów.
PODOPHARM

BEZPIECZEŃSTWO - JAKOŚĆ OFEROWANYCH PRODUKTÓW I USŁUG

Podążając za misją dostarczania niezrównanej jakości produktów i usług naszym klientom, firma PODOPHARM® z dumą nawiązuje strategiczne partnerstwa z renomowanymi jednostkami badawczymi oraz czołowymi ekspertami z różnych dziedzin, takich jak medycyna, kosmetologia i inżynieria produkcji. Nasza firma konsekwentnie dąży do zapewnienia odbiorcom innowacyjnych rozwiązań, które spełniają najwyższe standardy. Nasi partnerzy z branży medycznej, kosmetycznej i inżynierii produkcji to eksperci, których doświadczenie i wiedza są nieocenione. Działając w ścisłej współpracy z nimi, tworzymy unikalne produkty, które spełniają oczekiwania naszych klientów.

NAGRODY I WYRÓŻNIENIA

Nasza nieustanna pasja do rozwoju i niewzruszona realizacja wartości sprawiają, że jesteśmy bez wątpienia jedną z najbardziej cenionych firm w branży. Nasze osiągnięcia zostały uhonorowane prestiżowymi nagrodami i wyróżnieniami, które stanowią niezaprzeczalne dowody naszego doskonałego statusu.
Beauty Premium 2015
medal mercurius gedanensis najlepszy produkt
Beauty Premium 2016
Beauty Forum 2017
Beauty Forum 2017
BEPPA Expo
LNE
Beauty Forum 2018
Beauty Forum 2018
Beauty Forum Award Poland 2022