PODOPHARM®

O FIRMIE
PODOPHARM Sp. z o.o. jest firmą założoną na początku 2014 roku. Naszą misją jest transfer innowacyjnych rozwiązań na potrzeby rozwoju podologii w kraju i na świecie. Dziedziny nauki zajmującą się szeroko pojętą problematyką chorób stóp. Siedziba firmy PODOPHARM® jest zlokalizowana w Kieleckim Parku Technologicznym w strefie technologiczno-laboratoryjnej OULU TECH. Dzięki obecności w Technoparku mamy możliwość łączyć sferę nauki ze sferą biznesu.
Najbardziej wymagającą grupą ludzi borykającą się z problemami stóp są diabetycy. Obecnie na świecie na chorobę cukrzycy choruje około 200 milionów ludzi. To niekorzystne zjawisko dynamicznie wzrasta. Prognozy są zatrważające. Cukrzyca stała się chorobą cywilizacyjną. Wychodząc naprzeciw temu zjawisku i potrzebom rynku tworzymy produkty i usługi, które przyczyniają się do zmniejszenia problemów ze stopami.

Linie produktowe

4

Innowacyjnych produktów

40

Uzyskane patenty

3

Nagrody i wyróżnienia

24

Dystrybucja
na Świecie

20 krajów

Dystrybucja
w kraju

16 województw

Doświadczenie

Najcenniejszym kapitałem firmy PODOPHARM® są ludzie posiadający duże doświadczenie, eksperci poszukujący innowacyjnych rozwiązań w tworzeniu wysokiej jakości produktów, usług oferowanych w branży medycznej oraz kosmetycznej.

Bezpieczeństwo jakość oferowanych produktów i usług

Aby dostarczyć swoim odbiorcom produkty i usługi najwyższej jakości firma PODOPHARM® współpracuje z niezależnymi jednostkami badawczymi oraz ekspertami z branży medycznej, kosmetycznej i inżynierii produkcji.

Nagrody i wyróżnienia

Dążenie do ciągłego rozwoju i konsekwentna realizacja wartości sprawiają, że jesteśmy firmą cenioną w branży. Możemy poszczycić się wieloma prestiżowymi nagrodami oraz wyróżnieniami.
Beauty Premium 2015
medal mercurius gedanensis najlepszy produkt
Beauty Premium 2016
Beauty Forum 2017
Beauty Forum 2017
BEPPA Expo
LNE
Beauty Forum 2018
Beauty Forum 2018
Beauty Forum Award Poland 2022