verru_shot_acid

Przeznaczenie

Do wspomagania terapii brodawek wirusowych w gabinetach podologicznych. Preparat stosować wyłącznie pod opieką i kontrolą podologa, specjalisty pielęgnacji stóp i dermatologa.

Preparat działa okluzyjnie pokrywając powierzchnię, co zabezpiecza miejsce wystąpienia brodawki przed uszkodzeniem i niweluje nieprzyjemne odczucia. Zawiera kwas chlorooctowy oraz innowacyjny składnik aXovelum® Copper wykazujące działanie powlekające i keratolityczne.

Sposób użycia

Żel aplikować za pomocą jednorazowego mikroaplikatora wyłącznie na skórę zajętą przez wirusa HPV. Miejsce wokół brodawki zabezpieczyć PODOFLEX® Maścią regenerująco-kojącą. Na całość założyć jałowy opatrunek na 24 godziny. Żel aplikować na brodawkę wirusową nie częściej niż co 7-14 dni. Do użytku domowego należy włączyć Pastę VERRU IMMUNO®.

Uwaga! Produkt posiada niskie pH. Przeznaczony jest wyłącznie do stosowania w gabinetach podologicznych. Stosować wyłącznie pod nadzorem specjalisty z najwyższą ostrożnością. Preparat o wysokiej zawartości substancji aktywnej. Stosować środki ochrony osobistej w postaci rękawic ochronnych. Aplikować precyzyjnie. Unikać rozlania produktu na skórę niezmienioną chorobowo, w razie wylania na skórę obficie przemyć wodą. Dla zachowania aktywności i trwałości produktu należy zamykać opakowanie od razu po zastosowaniu preparatu.

Ingredients: woda, aXovelum® (kompleks chitozanu z miedzią aXonnite®), kwas chlorooctowy (regulator pH)

Pojemność

4 ml

Przykłady terapii w gabinecie podologicznym z wykorzystaniem
VERRU SHOT® ACID LIQUID i VERRU IMMUNO Pasty do pielęgnacji skóry